13 Gold/Silver

 

Přidávaním různých vylepšení a změn se zvedají i nároky na výkonnost serveru a proto jsou potřeba investice, aby si mohli hráči zahrát lépe a s vetším pohodlím.

Z toho důvodu hra Webgame nabízí možnost dobrovolných peněžních příspěvků. Existují dvě možnosti, jak na hru přispět. První způsob je dobrovolným příspěvkem bez nároku na výhody apod., zkrátka forma čistého daru. Druhý způsob je za určitý obnos koupit jisté výhody (nekupuje se služba!) zpříjemňující a zjednodušující hru. V žádném případě se nejedná o placení provozu apod. (hra je neplacená=zdarma), neboť by to narušilo komunitu i ducha hry. Tyto příspěvky jsou nevratné.

13.1 Extra možnosti

Tyto speciální možnosti ve hře se zaktivují po zakoupení jednoho ze dvou základních typů účtů a sice Gold nebo Silver konta. Tím se hráč stává Gold/Silver hráčem. Nové výhody se hráčům připisují každou hodinu.

Pokud je aliance, ve které je alespoň 50% hráčů Gold/Silver, stává se tato aliance Gold/Silver a získává tím drobné výhody, které se taky připisují každou hodinu.

Jelikož hráč, který přispěje na vývoj Webgame to myslí se hrou vážně, berou se jeho přestupky ve hře s jistou shovívavostí. Proto k odsouzení za přestupek se musí shodnout dva antimulti (nejen jeden) a případně i soudce. Za první prohřešek je možné obdržet podmínku s nápravou do původního stavu nebo flastr (pokud je prohřešek malý). Hráči s podmínkou jsou pod větším dohledem. Při dalším přestupku se neberou ohledy.

13.1.1 Silver hráč

13.1.2 Silver aliance

13.1.3 Gold hráč

Gold hráč má všechny výhody Silver konta a k nim navíc získává:

13.1.4 Gold aliance

Gold aliance má všechny výhody Silver aliance a k nim navíc získává:

 


13.2 Jak poslat

Postup k zakoupení kreditů je popsán přímo ve ve hře.


13.3 Kredity

Po příchodu peněžního příspěvku na účet (což může trvat několik dní a může se zdržet hlavně díky bankám) Webgame Vám budou připsány kredity (hráč se určí podle variabilního symbolu). Za tyto kredity se můžete stát na 1 věky nebo 5 věků (přibližně 3/4 roku) Gold/Silver hráčem. Kredity proměníte v Gold/Silver konto v tzv. Webgame Bance. Nové výhody se hráčům a aliancím připisují každou hodinu.

Co získáte za kolik kreditů :


Česko: 1Kč = 1 kredit, Slovensko: 1 Euro = 25 kreditu

Pokud máte Silver na 10 věků, můžete si z něj udělat za 350 kreditů Gold (tzv. upgrade).


Kredity je možné také darovat. Je tedy možné posílat příspěvky za více hráčů najednou. Jednoduše uvedete variabilní symbol jen jednoho hráče. Ten obdrží všechny kredity. Díky možnosti darování pošle příslušný počet kreditů i ostatním hráčům. Ti za ně mohou získat Extra možnosti. Samotné konto Gold/Silver darovat nejde (pouze kredity na jeho získání).

Pokud je hráč za podvádění zablokován, nemůže využívat výhody, které mu tak propadnou (pro smazání musí udělat opravdu velký přestupek proti pravidlům a nebo pokud má podmínku, tak udělat i přestupek, který by stačil normálnímu hráči na smazání).

Účet hráče je nepřenosný stejně jako výhody na něj vázané. Pokud hráč založí jiný účet, výhody na něm mít nebude.

Dotazy na platby a fungování systému posílejte administrátorovi null.pointer (země #1).

 

13.4 WG banka

13.4.1 O WG bance

WG banka slouží pro snadnou a rychlou správu Vašich kreditů. Pomocí ní převedete kredity na Gold/Silver konto, můžete v ní zadat příkaz k darování kreditů apod. zkrátka Vám dovoluje libovolně manipulovat s kredity a využít je k získání dalších rozšíření hry. Pro vstup do banky potřebujete znát pouze tzv. Master heslo.

13.4.2 Jak pracuje

Každý hráč má ve WebGame bance svůj účet, který mu je vytvořen nejpozději 24 hodin po registraci do hry. Na tento účet má přístup pouze sám hráč a to právě díky Master heslu a loginu, které si ve hře (Pracovna - Nastavení - Nastavení Účtu) může změnit. Z důvodů zvýšené bezpečnosti je nutné mít Master heslo odlišné od hesla, pomocí kterého se přihlašujete do hry.

Po přihlášení se Vám zobrazí stručný přehled operací, které můžete se svými body provádět. V současné době to jsou:

Veškeré Vámi potvrzené akce a transakce jsou nevratné, proto doporučujeme důkladné zacházení se systémem. Transakce jsou prováděny pouze jednou denně v noci, tudíž Vámi potvrzená akce zablokuje potřebný obnos bodů až do doby, kdy bude zpracována.