13 Gold / Platinum

 

Přidávaním různých vylepšení a změn se zvedají i nároky na výkonnost serveru, a proto jsou potřeba investice, aby si mohli hráči zahrát lépe a s vetším pohodlím.

Z toho důvodu hra Webgame nabízí možnost dobrovolných peněžních příspěvků. Za tento příspěvek hráč po určitou dobu získává jisté výhody (nekupuje se služba!) zpříjemňující a zjednodušující hru. V žádném případě se nejedná o placení provozu apod. (hra je neplacená=zdarma), neboť by to narušilo komunitu i ducha hry. Tyto příspěvky jsou nevratné.

13.1 WG Plus

Tyto speciální možnosti ve hře se aktivují v sekci WG Plus, která je přístupná přímým proklikem z Pracovny v horním menu. V této sekci si lze výhody aktivovat buď jednotlivě (není nutné si aktivovat celý balíček) a nebo ve formě balíčku - GOLD nebo Platinum. Tyto výhody se aktivují okamžitě.

Pokud je aliance, ve které je alespoň 50% hráčů Gold/Platinum, stává se tato aliance Gold/Platinum a získává tím drobné výhody. Tyto výhody se aktivují jednou za hodinu.

Jelikož hráč, který přispěje na vývoj Webgame, to myslí se hrou vážně, berou se jeho přestupky ve hře s jistou shovívavostí. Proto k odsouzení za přestupek se musí shodnout dva antimulti (nejen jeden) a případně i soudce. Za první prohřešek je možné obdržet podmínku s nápravou do původního stavu nebo flastr (pokud je prohřešek malý). Hráči s podmínkou jsou pod větším dohledem. Při dalším přestupku se neberou ohledy.

13.1.1 Gold hráč

13.1.2 Silver/Gold aliance

Nelze vybírat z alianční pokladny peníze, které tam vložila země v protekci.


13.1.3 Platinum hráč

13.1.4 Platinum aliance


13.1.5 Aktivace výhod

Pokud není uvedeno jinak, platí aktivované výhody pro jednu zem na jeden věk (mezihru).


Nabídka Popis Kreditů Nákup Free účet
0 kreditů
Gold účet
60 kreditů
Platinum účet
100 kreditů
Automatické dokupování zboží
Pokud hráči chybí energie nebo jídlo a má peníze, chybějící část se dokoupí na světovém trhu. Pokud hráč peníze nemá, koupí se energie a jídlo za 50$ a prodají se vojáci po 85$.
30
Koupit
Rozšířená horní infolišta
Rozšíření horní lišty o informace jako je počet jednotek, počet uložených a odehraných kol, spokojenost, připravenost atd.
10
Koupit
Rozšířené vyhledávání zemí
Možnost vyhledat zem podle mnoha zadaných kriterií jako třeba rozloha, hodnost, sesvačenost, prestiž a mnoha dalších vlastností země. Stejný filtr užívají i GOLD hráči.
10
Koupit
Rozšířené vyhledávání aliancí + filtr na počet válek
Možnost vyhledat alianci podle mnoha zadaných kriterií jako je celková rozloha, celková prestiž, průměrná prestiž, počet členů, počet válek a možnost omezit filtr pouze na aliance, kterým lze vyhlásit válku. Stejný filtr užívají i GOLD hráči.
10
Koupit
Žádné reklamy
Nebudou se Vám zobrazovat žádné případné reklamy.
20
Koupit
Čtvrtá země
Hráč může odehrávat až čtyři země z jednoho účtu najednou! Přepíná se mezi nimi rychle v levém menu. Aby tito hráči neměli výhodu, jsou svázáni jistými pravidly.
40
Koupit
Filtr na Přeběhlíka
GOLD filtr + rozšíření o možnost vyhledávat Přeběhlíky.
30
Koupit
GOLD půjčka + Simultánní půjčka
Země si může půjčit malý finanční obnos od Světové banky a navíc v případě, že splatil min. 50% první půjčky může využít simultánní půjčku. Simultánně půjčovat si nelze posledních 5 dní věku.
10
Koupit
Inteligentní WG tabulky
Odhad bonusu obránce, výpočet "mrtvé prestiže" podle Vašich infiltrací, simulátor technologií či doporučení prodejní ceny určitých komodit a spousta dalších nástrojů pro zjednodušení hry.
20
Koupit
Restart protekce
Nepovedla se vám protekce dle Vašich představ? S touto výhodou lze protekci několikrát zopakovat dokud z ní nevystoupíte.
5
Koupit
Uložení protekce
Nebaví vás každý věk odehrávat protekci? Po odehrání vaší první protekce si můžete uložit stav země a v dalších věcích jej používat. Nesmíte jen obdržet hospodářskou pomoc, vzít si půjčku nebo obdržet příspěvek z alianční pokladny. V tom případě uložit protekce nelze.
5
Koupit
Dynamická horní infolišta + GOLD lišta
Horní infolišta a Světový trh se automaticky aktualizují bez potřeby obnovovat stránku.
20
Koupit
Rotace generálů a automatické zahození generála
Hráč si může zvolit libovolné 3 generály, nanejvýš však 2 stejného druhu, které chce vyřadit z tzv. kolečka. Takoví generálové tedy dané zemi nemohou přijít.
50
Koupit
Přejmenování země
Umožní jednorázovou změnu názvu země. Nový název může být také přidán do registru názvů zemí.
20
Koupit
Úprava rotace generálů
Umožní jednorázově vybrat až 3 generály, avšak maximálně dva jednoho druhu, které si nepřejete aby do země přišly. Funkce lze kdykoliv v průběhu věku vypnout, ale nelze již aktivovat znovu! Nastavení naleznete v sekci Válka > Generálové.
50
Koupit
Vlastní ocásek za názvem země
Umožní si nastavit vlastní ocásek za název země. Hráč si může zvolit barvu a i text, případně jiné znaky. Maximální počet znaků je 20. Ocásek se dá nastavit pro všechny země a nebo zakoupit pro každou zemi zvlášť.

Ocásek se zaktivuje v okamžiku, kdy jej administrátor hry schválí.

30
Koupit
 
Aktivovat
GOLD
Aktivovat
PLATINUM13.2 Jak poslat

Postup k zakoupení kreditů je popsán přímo ve hře.

 


13.3 Kredity

Po příchodu peněžního příspěvku na účet (což může trvat několik dní a může se zdržet hlavně díky bankám) Webgame Vám budou připsány kredity (určí se podle čísla hráče = variabilního symbolu). Za tyto kredity se můžete stát každý věk Gold/Platinum hráčem. Nové výhody se hráčům a aliancím připisují téměř okamžitě.

Co získáte za kolik kreditů :


Česko: 1Kč = 1 kredit, Slovensko: 1 Euro = 25 kreditů

Kredity je možné také darovat. Je tedy možné posílat příspěvky za více hráčů najednou. Jednoduše uvedete variabilní symbol jen jednoho hráče. Ten obdrží všechny kredity. Díky možnosti darování pošle příslušný počet kreditů i ostatním hráčům. Ti za ně mohou získat také získat herní výhody.

Pokud je hráč za podvádění zablokován, nemůže využívat výhody, které mu tak propadnou (pro smazání musí udělat opravdu velký přestupek proti pravidlům a nebo pokud má podmínku, tak udělat i přestupek, který by stačil normálnímu hráči na smazání).

Účet hráče je nepřenosný stejně jako výhody na něj vázané. Pokud hráč založí jiný účet, výhody na něm mít nebude.

Dotazy na platby a fungování systému posílejte administrátorovi (země #1).

13.3.1 Typy kreditů

Existují 3 druhů kreditů, nepřevoditelné, převoditelné a peněžní, které se od sebe liší některými parametry. Nepřevoditelné jsou kredity, které lze použít pouze pro vlastní potřebu. Převoditelné můžeme převést 1x jinému hráči, ten je pak dostane jako nepřevoditelné kredity. Tyto dva typy lze získat jako odměnu, např. za výhru věku, odměnu v mezihře apod. Zakoupené kredity se připíší jako peněžní. Při převodu na jiného hráče je dotyčný dostane opět jako peněžní kredity.

Trvání kreditů na vašem účtě není doživotní. Všechny typy kreditů mají určitou expirační dobu, během které je musíte použít. Při převodu kreditů jinému hráči se mu začne počítat doba expirace od znovu.

 
Typ kreditu Expirace
Nepřevoditelné
6 měsíců
Převoditelné
6 měsíců
Peněžní
1 rok